Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 31 Lipca 2015

Warsztaty dla młodych start-up’owców

31 Lipca 2015, Autor: Miasto Ełk

Osiem zespołów pod kierunkiem specjalistów z Black Pearls Sp. z o.o. przygotowywało się do gali finałowej i profesjonalnego przygotowania swojego start-up'u. Podczas zajęć omawiane były techniki skutecznej autoprezentacji, czyli tzw. pitchingu oraz poruszanie się w programie Business Planner. Każdy mógł przedstawić swój projekt, a następnie wysłuchać opinii specjalistów oraz pozostałych uczestników warsztatów pod kątem jego ulepszenia i osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest skuteczne uruchomienie biznesu.

W Konkursie „Twój Start-up – Twoja przyszłość" można uzyskać aż 130 000 zł na rozpoczęcie własnego biznesu. Park Naukowo-Technologiczny w Ełku wraz ze sponsorem firmą Kode Sp. J. ufundował nagrodę
w wysokości 30 000 zł, natomiast Black Pearls Sp. z o.o. oferuje możliwość zainwestowania 100 000 zł
w najciekawszy innowacyjny pomysł biznesowy.

inkubatorelk