Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 23 Lipca 2015

ZEM w Ełku podpisał nowy kontrakt

23 Lipca 2015, Autor: Miasto Ełk

Zgodnie z wytycznymi podpisanego kontraktu, prowadzony jest proces rekrutacji pracowników na stanowiska robotnicze. W pierwszej fazie projektu zaplanowano zatrudnienie ponad 250 pracowników. Rekrutację prowadzi Dział Zatrudnienia ZEM w Ełku oraz współpracujące z firmą agencje pośrednictwa pracy - EXIWORK, MAZURY
JOB, ADECCO Olsztyn i HM System Białystok.

W dniu 3 sierpnia pierwsza grupa 60-ciu pracowników wyjedzie na dwutygodniowe szkolenie do zakładów firmy Delphi w Ineu w Rumunii. Następne dwie kolejne grupy pracowników będą szkolone w ZEM Ełk na najnowocześniejszych liniach montażowych, które aktualnie są instalowane w zakładzie. Rozpoczęcie produkcji nowych wiązek planowany jest na dzień 24 sierpnia 2015r., po zrealizowaniu programu naboru pracowników i ich odpowiednim przeszkoleniu.

Osoby zainteresowane pracą w ZEM Ełk proszone są o kontak z Działem Zatrudnienia:

• osobiście, ul. Bema 2, 19-300 Ełk,
  • telefonicznie, 610-52-41 wew 304/374.