Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 12 Czerwca 2015

"Ełk - Lenpol II"

12 Czerwca 2015, Autor: Miasto Ełk

Rada Miasta Ełku w dniu 26 maja 2015 roku, podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zwanego „Ełk – Lenpol II", który w części zmienia ustalenia obowiązującego dotychczas miejscowego planu zagospodarowanie przestrzennego „Ełk – Lenpol".

Teren opracowania planu zlokalizowany jest w południowo – wschodniej części miasta Ełk, przy ul. Towarowej.

Teren opracowania ograniczony jest od północy zakolem rzeki Ełk, od zachodu terenami kolejowymi (trakcja PKP) od południa terenami Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej oraz terenami zabudowanymi kompleksem garaży, a od wschodu niezabudowanymi terenami Gminy Miasta Ełku oraz terenami prywatnego przedsiębiorstwa „MURBET".

Celem opracowania planu jest w szczególności zmiana w zakresie obsługi komunikacyjnej oraz ustalenia w zakresie poszczególnych kwartałów.

Osoby zainteresowane, mogą składać wnioski do przedmiotowego planu w terminie do dnia 3 lipca 2015 roku.

rysunek_do_uchway_LENPOL_II

Szczegółowe informacje można uzyskać:
1. Wydział Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Ełku, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 19 – 300 Ełk, pokój 234, tel. 87 732 61 52.
2.http://bip.warmia.mazury.pl/elk_gmina_miejska/310/Miejscowe_plany_zagospodarowania_przestrzennego_-_w_trakcie_realizacji/