Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 11 Czerwca 2015

Zmiana organizacji ruchu na ul. Mickiewicza i ul. Piłsudskiego

11 Czerwca 2015, Autor: Miasto Ełk

8 czerwca rozpoczęły się roboty związane z przebudową skrzyżowania ulic: Piłsudskiego – Mickiewicza w Ełku. W ramach prac zostanie wykonany dodatkowy pas ruchu do skrętu w prawo z ulicy Mickiewicza.

W związku z prowadzonymi pracami od 15 czerwca przez okres około miesiąca zostanie wyłączony jeden pas ruchu na ul. Mickiewicza, a tym samym tymczasowo zmieniona organizacja ruchu w tym obszarze.

Istniejąca zatoka autobusowa na ul. Mickiewicza zostanie przesunięta przed skrzyżowanie z ul. Konopnickiej.

Na odcinku od ul. Konopnickiej do ul. Słowackiego ruch będzie sterowany za pomoc a tymczasowej sygnalizacji świetlnej.

Wprowadzony również zostanie:
zakaz skrętu z ul. Mickiewicza w ul. Piłsudskiego,
nakaz jazdy w prawo z ul. Piłsudskiego i ul. Małeckich,
nakaz jazdy w lewo z ul. Słowackiego.

Zadanie jest realizowane w ramach inwestycji: „Przebudowa ulicy Piłsudskiego oraz wykonanie prawoskrętu z ul. Mickiewicza w Ełku".

Prace na ul. Piłsudskiego rozpoczęły się 4 maja 2015 r.
Termin realizacji: do 30 września 2015 r.