Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 29 Lipca 2016

Premiera nowego odcinka "Wiadomości miejskich"

29 Lipca 2016, Autor: Cezary Wenda

Kolejny premierowy odcinek programu informacyjnego „Wiadomości miejskie" od 29 lipca będzie można oglądać w lokalnej ełckiej telewizji kablowej. Pierwsza emisja nowego odcinka już dziś o godz. 17:15 (następne o godz. 20:15 i 22:15). Powtórki będą emitowane do 12 sierpnia. Program dostępny jest także w Internecie.

W lokalnej ełckiej telewizji kablowej emitowany jest program informacyjny „Wiadomości miejskie", który powstaje przy współpracy z Urzędem Miasta Ełku.

Premiera nowego odcinka w piątek (29 lipca) o godz. 17:15. W programie znalazły się informacje m.in. o podpisanym porozumieniu pomiędzy Prezydentem Tomaszem Andrukiewiczem a Marszałkiem Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem, na mocy którego do Ełku i gminy wiejskiej trafi prawie 20 mln Euro, montażu pompy ciepła w Szpitalu „Pro-Medica” w Ełku, kolejnych inwestycjach miejskich, a w tym wybudowanych parkingach przy ul. Pięknej i dobiegającej końca inwestycji przy ul. Broniewskiego na isedlu Zatorze, a także relacji ze spotkania młodzieży zagranicznej w Ełku, poprzedzającego Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jak zawsze nie zabraknie zapowiedzi i zaproszenia do udziału w najciekawszych wydarzeniach miejskich.

Po premierze program będzie powtarzany do 12 sierpnia.

Godziny emisji „Wiadomości miejskich":
•    29 lipca: godz. 17:15, 20:15, 22:15;
•    30 lipca – 11 sierpnia: godz. 9:15, 17:15, 20:15, 22:15;
•    12 sierpnia: godz. 9:15

Nowy odcinek dostępny jest już także w Internecie: https://www.youtube.com/watch?v=LzARWeTsOTA&feature=youtu.be