Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 05 Kwietnia 2017

„Zorientuj się na Ełk" – runda pierwsza

05 Kwietnia 2017, Autor: Cezary Wenda

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza do udziału w „Zorientuj się na Ełk" III Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację. Runda pierwsza odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia 2017 r. Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:30 Ośrodku skautingowym w Reglu. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe.

„Zorientuj się na Ełk" III Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację obejmuje cztery rundy. Marsze zostaną rozegrane na dystansach 7 – 15 km po leśnych terenach w okolicach Ełku. Zawody zostaną rozegrane w 14 kategoriach indywidualnych, rodzinnych i drużynowych.

Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz na każdą z 4 rund cyklu „Zorientuj się na Ełk" III Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację przekazał nagrody rzeczowe które zostaną rozlosowane wśród uczestników, którzy dotrą do mety.

Losowanie nagród m.in. plecaki, ręczniki, parasole oraz worki sportowe odbędzie się po każdej rundzie. Natomiast po zakończeniu całego cyklu, wśród zawodników, którzy będą mieli potwierdzony udział w co najmniej 3 rundach zostaną rozlosowane nagrody takie jak: tablet, aparat fotograficzny, nawigacja oraz nagroda specjalna - kino domowe dla rodzin biorących udział w wydarzeniu.

Celem cyklu zawodów w marszach na orientację, jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Ełku i okolic, popularyzacja marszu na orientację jako ciekawej metody spędzania czasu wolnego, a także ukazanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych naszego regionu.

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy muszą posiadać telefon komórkowy. Podczas każdej z rund (4 rundy w całym cyklu) będą rozlokowane Punkty Kontrolne „PK foto” przy których trzeba będzie wykonać zdjęcie, a następnie pokazać do weryfikacji na mecie.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać poprzez stronę www.mosir.elk.pl, najpóźniej trzy dni przed zawodami.

Sponsor nagród Hurtownia Farb i Lakierów „FALA”.

Więcej na: www.mosir.elk.pl