Aktualności

Autor: Cezary Wenda | Data wpisu: 04 Października 2017
X Edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową o Ełku
Trwa nabór zgłoszeń do X edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o Ełku. Prace należy składać do 15 października w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku. Pula nagród wynosi 15 000 zł.

Prezydent Miasta Ełku zaprasza studentów do pisania prac o Ełku i wzięcia udziału w "Konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk".

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

To już X edycja Konkursu. Pula Nagród na ten rok wynosi 15 000 zł. Prace należy składać do 15 października 2017 r., w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

W roku 2016 na konkurs wpłynęło 16 prac: 9 prac magisterskich, 2 prace licencjackie, 4 prace inżynierskie i 1 praca podyplomowa. Ponadto od 2008 roku, we wszystkich 9 edycjach konkursu wpłynęły łącznie 172 dwie prace dyplomowe .

Tematyka prac była zróżnicowana, ale zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, inżynieria środowiska, budownictwo, geodezja i kartografia.

Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły konkursowej, Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz przyznał 5 nagród i 2 wyróżnienia.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Sportu i Kultury UM Ełku,
tel. (87) 732-641-98, e-mail: a.lewandowska@um.elk.pl

Więcej na: www.elk.pl