Aktualności

Autor: Cezary Wenda | Data wpisu: 04 Października 2017
Zorientuj się na Ełk – ostatnia IV runda
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku 8 października zaprasza do wzięcie udziału w ostatniej IV rundzie „Zorientuj się na Ełk" III Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację. Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:30, start przy leśniczówce w Mrozach. Po zakończeniu zawodów odbędzie się, wśród uczestników, losowanie atrakcyjnych nagród. Udział jest bezpłatny.

8 października odbędzie się ostatnia IV runda „Zorientuj się na Ełk" III Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację. Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:30 przy leśniczówce w Mrozach.

Celem cyklu zawodów w marszach na orientację, jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Ełku i okolic, popularyzacja marszu na orientację jako ciekawej metody spędzania czasu wolnego, a także ukazanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych naszego regionu.

Po zakończeniu zawodów, wśród uczestników, którzy będą mieli potwierdzony udział w co najmniej 3 rundach III Grand Prix zostaną rozlosowane ATRAKCYJNE NAGRODY m.in.: tablet, aparat cyfrowy, nawigacja oraz nagroda specjalna – kino domowe dla rodzin biorących udział w wydarzeniu.

„Zorientuj się na Ełk" III Grand Prix Ełku w Marszach na Orientację obejmuje cztery rundy. Marsze zostaną rozegrane na dystansach 7 – 15 km po leśnych terenach w okolicach Ełku. Zawody zostaną rozegrane w 14 kategoriach indywidualnych, rodzinnych i drużynowych.

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy muszą posiadać telefon komórkowy. Podczas każdej z rund (4 rundy w całym cyklu) będą rozlokowane Punkty Kontrolne „PK foto” przy których trzeba będzie wykonać zdjęcie, a następnie pokazać do weryfikacji na mecie.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać poprzez stronę www.mosir.elk.pl, najpóźniej trzy dni przed zawodami.