Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 08 Lutego 2018

Warsztaty dla ełckich NGO’sów

08 Lutego 2018, Autor: Cezary Wenda

Prezydentem Miasta Ełku oraz Fundacja „TechSoup” 15 lutego zapraszają m.in. fundacje oraz stowarzyszenia z Ełku i okolic na warsztaty o praktycznym wykorzystywaniu technologii w działalności organizacjach pozarządowych. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty dla ełckich organizacji pozarządowych „Jak rozwijać organizację i oszczędzać? Technologie dla NGO” odbędą się 15 lutego 2018 r. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 16:00 w Urzędzie Miasta Ełku.

W programie:

1.   Fundacja TechSoup, czyli poznajmy się!

2.   Małe zmiany, a cieszą, czyli jak ja mogę wykorzystać technologie w mojej organizacji? (forma warsztatowa)

3.   Nowe technologie dla zmiany społecznej, czyli dlaczego i jak zacząć swoją technologiczną przygodę?

4.   Przykłady wykorzystania technologii w polskiej organizacji, czyli co robią inni?

5.   Podsumowanie, czyli co zrobię z dostępnymi technologiami.

Organizatorzy zapraszają fundacje, stowarzyszenia, biblioteki publiczne i ochotnicze straże pożarne z Ełku i okolic.

Podczas spotkanie będzie można dowiedzieć się m.in.:

·         Dlaczego korzystanie z technologii jest możliwe w każdej organizacji?

·         Jakie są najlepsze bezpłatne programy, aplikacje i narzędzia internetowe dla NGO?

·         Co robią inne polskie organizacje, żeby się rozwijać technologicznie?

·         W jaki sposób zaoszczędzić 70-90% przy zakupie produktów, oprogramowania i sprzętu?

Zgłoszenia poprzez formularz na stronie: www.elk-techsoup.evenea.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji udziela Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Ełku, tel. 87 732 61 85, 86, 87. Osoba do kontaktu: Maciej Juchniewicz.