Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 27 Marca 2018

Złóż wniosek o Nagrodę Białej Lilii za osiągnięcia w roku 2017

27 Marca 2018, Autor: Cezary Wenda

Do końca marca trwa nabór wniosków w XII edycji konkursu o przyznanie Nagrody Białej Lilii za wybitny wkład w rozwój i promocję miasta Ełku za rok 2017. Wnioski można składać w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się do promowania Ełku.

Nagrody przyznawane są osobom fizycznym, prawnym i innym podmiotom za szczególne osiągnięcia w poprzednim roku kalendarzowym lub za całokształt działalności w 8 kategoriach:

1.   Mecenas Sportu

2.   Sportowiec Roku

3.   Nagroda Artystyczna

4.   Mecenas Kultury

5.   Ambasador Ełku

6.   Przedsiębiorca Roku

7.   Postawa Godna Naśladowania

8.   Nagroda Specjalna

Nagroda przyznawana na wniosek:

· Prezydenta Miasta Ełku

· Przewodniczącego Rady Miasta Ełku lub grupy 5 Radnych

· innych organów administracji rządowej i samorządowej

· organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związkowych

· mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich

· grupy 25 pełnoletnich osób fizycznych, stale zamieszkałych na terenie miasta Ełku

Wnioski można składać do końca marca 2018 r. w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku.

Dodatkowe informacje dostępne Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, pokój nr 374 (II piętro), tel. (87) 73 26 192, e-mail: l.remizow@um.elk.pl, a także na stronie: