Autor: PSK/ MK | Data publikacji: 30 Października 2023

Ełcka komunikacja miejska - zmiany na linii nr 10

30 Października 2023, Autor: PSK/ MK

Od 1 listopada zmianie ulegnie przebieg i rozkład jazdy linii komunikacyjnej nr 10 oraz zostaną uruchomione świąteczne i weekendowe kursy.

Na terenie miasta autobusy linii nr 10 pojadą zmienioną trasą:

gen. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika ”Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego – W. Witosa – gen. W. Sikorskiego – Wojska Polskiego – A. Mickiewicza – J. Dąbrowskiego – T. Kościuszki - Wojska Polskiego – Zamkowa.

Do rozkładu jazdy linii nr 10 zostaną dodane przystanki:

Mickiewicza – filary 01, Mickiewicza – wieżowiec 04, Mickiewicza – park 03, Mickiewicza – Wawelska 05, Mickiewicza 02, Dąbrowskiego – galeria 04, Dąbrowskiego – PKS 01, Kościuszki – szpital wojskowy 02, Kościuszki – szpital wojskowy 01, Wojska Polskiego – kościół 03, Wojska Polskiego – ECK 06.

Ponadto od 1 listopada zostaną uruchomione świąteczne i weekendowe kursy linii nr 10. Autobusy ełckiej komunikacji miejskiej będą kursowały wyłącznie na obszarze miasta Ełku i pojadą ulicami:

gen. Bora-Komorowskiego – mjr. J. Piwnika ”Ponurego” – mjr. H. Dobrzańskiego –W. Witosa – gen. W. Sikorskiego – Wojska Polskiego – A. Mickiewicza – J. Dąbrowskiego –  T. Kościuszki - Wojska Polskiego – Zamkowa – Juranda – Zamkowa – Wojska Polskiego –  T. Kościuszki – J. Dąbrowskiego – A. Mickiewicza – Wojska Polskiego – gen. W. Sikorskiego –  W. Witosa – mjr. H. Dobrzańskiego – mjr. J. Piwnika „Ponurego” – gen. Bora-Komorowskiego.

Nowy rozkład jazdy oraz zmieniony przebieg linii nr 10 został przedstawiony na poniższych załącznikach.

Rozkład jazdy linii nr 10 (dni robocze) obowiązujący od 1 listopada 2023 r.
Rozkład jazdy linii nr 10 (soboty, niedziele i święta) obowiązujący od 1 listopada 2023 r.
Zmieniony przebieg linii nr 10 na terenie Ełku od 1 listopada 2023 r.