Autor: Vitalii Yermolych | Data publikacji: 28 Grudnia 2023

Weź udział w konkursie na wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk

28 Grudnia 2023, Autor: Vitalii Yermolych

Zapraszamy do udziału w XVII już edycji "Konkursu na wyróżniającą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk”. Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych. Do pisania prac o Ełku zachęcamy wszystkich studentów, którzy stoją przed wyborem tematu swojej pracy. Pula nagród wynosi 10 000 zł.

Celem konkursu jest popularyzowanie tematyki związanej z Ełkiem, umożliwienie autorom pracy promowania ich osiągnięć a także zachęcanie do podejmowania nowatorskich prac naukowo – badawczych poświęconych naszemu miastu.

To już XVII edycja Konkursu skierowanego do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, którzy podejmą się napisania swojej pracy na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej, architektury czy też rozwoju przedsiębiorczości.

Pula nagród wynosi 10 000 zł.

Nabór prac do 15 października 2024 roku.

Wszelkie szczegóły na temat konkursu dostępne są na stronie www.elk.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 732 62 74.

W tym roku na konkurs wpłynęło 15 prac. Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły prezydent Ełku przyznał trzy nagrody i trzy wyróżnienia. Wręczenie odbyło się 21 grudnia w Urzędzie Miasta. LAUREACI 2023