Autor: Miasto Ełk | Data publikacji: 25 Sierpnia 2015

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej

25 Sierpnia 2015, Autor: Miasto Ełk

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 r. Będzie realizowany w terminie od lipca do grudnia 2015 r. przez ełckie Stowarzyszenie „Razem Łatwiej" przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ełku.

Adresaci projektu:

• mieszkańcy miasta Ełku (kobiety i mężczyźni),
  • osoby będące w wieku 60+ (15 osób),
  • dzieci, młodzież, osoby w różnym wieku z tzw. otoczenia osób w wieku 60+ (15 osób),
  • osoby bez względu na wykształcenie czy płeć,
  • osoby osamotnione, niepełnosprawne, długotrwale chore, niesamodzielne,
  • osoby korzystające z pomocy społecznej MOPS Ełk.

Projekt przewiduje organizację warsztatów aktywności społecznej, warsztatów aktywności fizycznej oraz turystyczno-rekreacyjnych i zajęć kulturalnych. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnie dobieranych zajęć i konsultacji. Sami będą kreować zajęcia, w zależności od zainteresowań i preferencji.

Więcej informacji na stronie:

plakat-centrum_aktywnoci