Autor: Cezary Wenda | Data publikacji: 08 Czerwca 2017

„Rozkręcamy Powszechny Optymizm” - rozrywka i edukacja dla całych rodzin

08 Czerwca 2017, Autor: Cezary Wenda

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w dniach 9-10 czerwca zaprasza na „RPO - Rozkręcamy Powszechny Optymizm” w Ełku. W programie m.in. prezentacje projektów dofinansowanych z funduszy europejskich, konferencja poświęcona wdrażaniu RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020, a także gry i zabawy, konkursy z nagrodami oraz koncerty i warsztaty edukacyjne. Wstęp wolny.

W Ełku w dniach 9-10 czerwca odbędzie się wydarzenie pn. „RPO - Rozkręcamy Powszechny Optymizm”, poświęcone będzie prezentacji projektów dofinansowanych z funduszy europejskich oraz wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.

Piątek 9 czerwca, w godz. 10:00-13:00
Park Naukowo-Technologiczny w Ełku – obowiązuje rejestracja uczestników

Konferencja „RPO rozkręca region” poświęcona wdrażaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.

W programie m.in.:

·         aktualności dotyczące wdrażania RPO - prezentacje przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie,

·         panel dyskusyjny z udziałem Prezydenta Ełku Tomasza Andrukiewicza.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.rpo.warmia.mazury.pl/artykul/2124/konferencja-rpo-rozkreca-region

Sobota 10 czerwca, od godz. 12:00
Plac Jana Pawła II w Ełku – wstęp wolny

Piknik rodzinny „RPO – Rozkręcamy Powszechny Optymizm”.

W programie:

·         gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami,

·         prezentacje projektów dofinansowanych z funduszy europejskich,

·         stoiska i degustacje regionalnych potraw,

·         warsztaty edukacyjne

·         koncerty: Traffic Junky, Kortez oraz gwiazda wieczoru Ania Dąbrowska.

Więcej na temat wydarzenia na: www.rpo.warmia.mazury.pl/artykul/2098/rozkrecamy-powszechny-optymizm-10-czerwca-2017-r